Kto oglądał komedię “Złe mamuśki” ten z pewnością wie, że niedawno w kinach mogliśmy oglądać drugą część. Jeżeli nie wiecie o czym była jedynka zerknijcie na post Złe mamuśki są super.

Każda z nas czasem czuje się jak bohaterki tej komedii. Jesteśmy zmęczone, dzieciaki dają nam w kość i mamy wszystkiego dosyć. Amy (Mila Kunis) ma dość przygotowań do tradycyjnych świąt i chce w tym roku wyluzować. Jej koleżanki mają podobne podejście i postanawiają tak jak ona odstąpić od tradycji i całego świątecznego zgiełku. Kto o tym nie marzy 🙂 Ale sytuacja staje się skomplikowana gdy w drzwiach staną ich mamy z inicjatywą przygotowania i spędzenia idealnych świąt z rodziną.

W filmie jest strasznie dużo zabawnych sytuacji. Siedziałam w kinie z koleżanką i co chwilę zrywałyśmy boki ze śmiechu. To idealna komedia dla kobiet chociaż panowie też mogą trochę się pośmiać.

Jeżeli nie widziałyście sequelu polecam gorąco.

8 Replies to “Złe mamuśki 2

  1. Oglądałam ten film bardzo niedawno 🙂 Obie części są rewelacyjne! Druga podobała mi się nawet chyba jeszcze bardziej. Pięknie pokazuje, jak błędy rodziców wpływają na dzieci, a potem na ich podejście do własnych dzieci… No i jestem pod wrażeniem, jak znakomicie dobrano aktorki – Kristen Bell i Cheryl Hines. One naprawdę wyglądają jak córka i matka!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.