• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
“Wiśniowe serce” Cathy Cassidy

“Wiśniowe serce” Cathy Cassidy

“Wiśniowe serce” to pierwsza z serii Bombonierki książka autorki Cathy Cassidy. Książka jest przeznaczona dla nastolatek, które przeżywają swoje pierwsze miłosne uniesienia.

Dziewczyny wiedzą jak ciężko dorastać i dostosować się do szkolnych kolegów i koleżanek. Cherry nie miała łatwego życia, ponieważ bardzo wcześnie straciła mamę i wychowywał ją ojciec. Tata był cudownym człowiekiem, który pracował w fabryce czekolady i niesamowicie dbał o swoją jedyną kobietkę.

Cherry słynęła z tego, że miała bujną wyobraźnię i często koloryzowała swoje życie. Gdy pewnego dnia ojciec poznał pewną kobietę, życie naszej bohaterki zmieniło się niesamowicie a ona stanęła przed nowym ciężkim wyzwaniem. Wraz z nową kobietą pojawiły się jej córki i tajemniczy przystojniak, który zawrócił Cherry w głowie.

Wisienka na torcie

Trzeba przyznać, że Cathy Cassidy która ma 57 lat ma lekką rękę do pisania powieści dla nastolatek. Znajdziemy tu wiele radości i pozytywnej energii. Czytając książkę można doznać uczucia przeniesienia się w czasie do młodych lat gdzie wszystko było łatwe i mniej skomplikowane. Tylko wtedy mieliśmy wrażenie, że świat jest zły, nikt nas nie rozumie i nie wiemy jak to wszystko ogarnąć. I takie właśnie rozterki ma bohaterka tej powieści. Jest przykładem typowej nastolatki wchodzącej w okres dorastania i nową rzeczywistość, którą stanowi całkiem odmienna od jej wyobrażeń, rodzina.

Książka jest godna polecenia i idealna dla młodych dziewczyn. Znajdą w niej wiele słodyczy przeplatanych z gorzkim smakiem dorastania. Jeżeli chcecie sprawić prezent na Dzień Dziecka jakiejś nastolatce, kupcie “Wiśniowe Serce” oraz opakowanie bombonierek i z pewnością traficie w samą dziesiątkę 🙂

  • Autor: Cathy Cassidy
  • Data wydania: 2019-04-24
  • Format: 13,5×20,5 cm
  • Liczba stron: 278
  • ISBN: 978-83-7966-048-3
  • Cena: 29,90 – premiera 24.04.2019

Książkę polecamy wraz z wydawnictwem IUVI :

3 thoughts on ““Wiśniowe serce” Cathy Cassidy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.