Za dwa dni kolejna sobota i ponownie będziemy zastanawiać się gdzie zabrać nasze dzieci na weekend. Staramy się oderwać w te dwa wolne dni od pracy i najczęściej wyruszamy na małe wycieczki w okolicach naszego miasta. 

Dolny Śląsk dla Uli

Kilka miesięcy temu otrzymałam w prezencie wspaniały przewodnik po miastach Dolnego Śląska. Monika to mama prowadząca blog  Dolny Śląsk dla Uli. Autorka bloga odkrywa podczas wycieczek z córeczką Ulą, zakątki tego pięknego regionu kraju i dzieli się swoimi przemyśleniami na swojej stronie. 

Na blogu możecie pobrać Kreatywnik Dolnośląski i Kreatywnik Wrocławki. Przyznam, że gdy otrzymała te dwa przewodniki byłam bardzo zadowolona. Mają one formę mapy na której zaznaczone są docelowe miejsca do zwiedzania. 

Wiosna na Dolnym Śląsku

I właśnie na podstawie Kreatywnika Dolnośląskiego mamy zamiar w tym roku zacząć aktywną wiosnę. Na pierwszy cel wycieczki ustaliliśmy sobie zamek Grodziec w okolicach Legnicy. 

Jeżeli jeszcze nie widzieliście bloga Dolny Śląsk dla Uli to gorąco zapraszam. Ja zaglądam tam zawsze kiedy chcę pozwiedzać coś ciekawego w mojej ololicy.

A jeżeli jesteście blogerami z Dolnego Śląska zapraszam Was do dołączenia do nowo tworzonej grupy na której będziemy dzielić się wydarzeniami z naszych okolic.

Blogerzy z Dolnego Śląska

 

źródło zdjęcia w nagłówku posta: http://dolnyslaskdlauli.blogspot.com/

22 Replies to “Kreatywnik Dolnośląski

  1. My mamy trochę daleko, ale zamierzamy i tam dotrzeć, więc i nam by się taki przewodnik przydał 🙂

  2. Wielka szkoda, że nie trafiłam na coś takiego wcześniej, byliśmy na Dolnym Śląsku w styczniu. Jestem zauroczona tamtejszymi krajobrazami i atrakcjami!

  3. Dolny Śląsk pozostaje dla mnie nieodkryty. Jak Hela podrośnie, to się wybierzemy- zwłaszcza, że mamy tam rodzinę do odwiedzenia. A Kreatywnik to super pomysł:) pozdrawiam,
    Magda z sasanki.wordpress.com

  4. Bardzo się cieszę że Kreatywniki i blog są inspiracją. Czekam na relację z Grodźca.
    Jeśli mogę tutaj to tych którzy chcieli by otrzymać Kreatywniki to są one darmowe do zdobycia, a pi wskazówki zapraszam do siebie

  5. Świetny pomysł! Muszę koniecznie zająć się naszą listą wycieczkową bo troszkę się zasiedzieliśmy. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.