• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Seriale na 2019 rok. Nowości i kolejne sezony ulubionych odcinków.

Seriale na 2019 rok. Nowości i kolejne sezony ulubionych odcinków.

Nowy rok jest rozpoczęciem kolejnego okresu, szczególnie gdy chodzi o ramówkę telewizyjną. Lada chwila zostaną nam przedstawione wiosenne nowości na krajowych platformach, na które musimy poczekać około dwóch miesięcy. Zagraniczne kanały nie pozostają w tyle i szykują nam bardzo ekscytujący rok pod względem serialowej ramówki. Czekają na nas zarówno nowości jak i powrót ulubionych bohaterów, których oglądaliśmy w zeszłym roku.

Tidelands

Jest to nowość, którą wypuścił Netflix stanowiąca pierwszy australijski debiut tej stacji. Śledzimy tutaj losy młodej dziewczyny o imieniu Cal, która wychodzi z poprawczaka. Powraca do rodzinnego miasteczka i odkrywa, że należy się jej spadek po zmarłym ojcu. Jednak sprawa nie jest tak prosta bo pieniądze musi odzyskać od matki i brata, który zajmuje się sprzedażą narkotyków. Natomiast na uboczu miasta, żyje społeczność Oceanadów, którzy są bardzo tajemniczy i mają pewne paranormalne zdolności.  

Serial jest wciągający od pierwszych minut a ciekawostką jest fakt, że możemy zobaczyć tam polskiego aktora w osobie Jacka Komana.

Gra o Tron 8

Już w kwietniu zobaczymy ostatni sezon składający się tylko z 6 odcinków. W finale zobaczymy epicką bitwę, która potrwa cały odcinek. Fabuła serialu jest objęta ścisłą tajemnicą. Prawdopodobnie powstanie kilka wersji zakończenia aby uniknąć przecieków. Jedno jest pewne, zginie kilka kluczowych postaci i nareszcie dowiemy się kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. 

Wielkie Kłamstewka 2

W nadmorskim miasteczku Monterey w stanie Kalifornia życie nie jest tak idealne, jakim się wydaje. Piękne matki prowadzące dzieci do szkoły, przystojni mężczyźni, słodkie dzieci i eleganckie posiadłości. Jednak to wszystko okazuje się kłamstwem a mieszkańcom tej miejscowości jest daleko do perfekcjonizmu. Serial opowiada o samotnej matce i jej synu, którzy muszą dopasować się do tego idealnego schematu życia na prowincji. W mieście dochodzi do morderstwa a my widzimy wstawki z przesłuchań mieszkańców i zastanawiamy się, kto zabił. A zakończenie pierwszego sezonu powala nas na kolana i przez długi czas nie możemy dojść do siebie. Na szczęście w tym roku dostaniemy drugi sezon w prezencie od HBO i znów małe miasteczko z wielkimi kłamstwami zagości w naszych domach.

Opowieści podręcznej 3

Tego serialu chyba nie trzeba już nikomu przedstawiać. Ubezwłasnowolnione kobiety, zdolne do urodzenia dziecka stają się podręcznymi. W Ameryce opanowanej przez rozpustę, grzech i hedonistyczne pociągi nagle drastycznie maleje przyrost naturalny. Rozpoczyna się rewolucja a ludzie powracają do tego co jest wprost napisane w Biblii. Przez dwa sezony oglądamy historię June, której odebrano córkę i męża a potem oddano na służbę państwu Waterford. 

Serial powstał na podstawie książki, która jest o dziwo dość aktualna jak na obecne czasy. Już w kwietniu będziemy mogli zobaczyć kolejny sezon, w którym okaże się czy piekło podręcznych nareszcie dobiegnie końca.

Obsesja Eve

Jeżeli oglądaliście serial “Chirurdzy” z pewnością pamiętacie Sandrę Oh, grającą Christinę. Tutaj natomiast jest znudzoną agentką MI5, której marzy się kariera wielkiego szpiega. Gdy trafia na trop psychopatycznej morderczyni jej życie nabiera tempa. Serial jest inny niż pozostałe szpiegowskie produkcje. Dla jednych może okazać się nudny dla innych nowatorski i ciekawy. Postać morderczyni jest inna od sztampowych profilów zabójców i to wyróżnia tą produkcję. Nie dostaniemy tu rozrywki rodem z Jamesa Bonda ale ciekawą relację pomiędzy złym i dobrym bohaterem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.