• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
“Mam przepis” ciekawy blog parentingowy

“Mam przepis” ciekawy blog parentingowy

Każdy początkujący bloger wie jak ciężko wypromować swoją stronę i zdobyć unikalnych czytelników. W internecie codziennie powstają nowe strony, które bardzo szybko giną w gąszczu podobnych sobie witryn.

Dziś chcę pokazać Wam bardzo ciekawy blog kulinarny o tematyce parentingowej prowadzony przez Kamilę. Autorka pomaga młodym rodzicom stawiać pierwsze kroki w kulinarnym świecie przepisów dla najmłodszych. Ponadto pomaga zaplanować dzień z dzieckiem co jest bardzo ciężkie w pierwszych miesiącach życia niemowlaka.

Prowadzę bloga parentingowego na którym dzielę się swoimi autorskimi przepisami kulinarnymi dla niemowląt i dzieci oraz gotowymi planami dnia, które ułatwiają codzienne funkcjonowanie mamy i dziecka. Na blogu znajdziesz również wiele innych ciekawych artykułów z przepisami na udane rodzicielstwo.  

Na stronie MAM PRZEPIS znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na posiłki dla naszych najmłodszych pociech. Początkujący rodzice często nie mają pomysłów na to co przygotować swoich dzieciom na śniadanie czy obiadek.

Kamila w bardzo czytelny sposób przestawia nam przepisy na posiłki dla dzieci. Dodatkowo możemy dowiedzieć się o podstawach wychowania najmniejszych dzieci oraz zobaczyć jak wyglądają plany dnia takich maluchów.

Zapraszam do odwiedzenia bloga i wsparcia początkującej blogerki.

Jeżeli chcecie przedstawić swojego bloga, zapraszamy do współpracy (oferta dla początkujących twórców).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.