Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych

Bardzo ciężko jest być pracującą na pełny etat mamą, która po powrocie do domu ma do ogarnięcia dwójkę dzieci. Szczególnie w okresie jesiennym gdy często za oknem pada deszcz a w pokoju dziecięcym co chwile dochodzi do krzyków i pisków, ważne jest aby znaleźć im zajęcie.

Kilka dni temu dzięki współpracy z wydawnictwem IUVI mogłam chwilowo zająć starszą pociechę i zaprezentowałam jej książeczkę “Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych” Patrici Geis. Nie jest to typowa opowieść o króliczku, który biega po lesie i czaruje. Wręcz przeciwnie gdyż jest to zbiór 25 magicznych sztuczek i iluzji optycznych sprawiających, że najbardziej wiercące się dziecko przysiądzie na kanapie i z ciekawością odda się magii.

W książeczce znajdziemy iluzje i złudzenia optyczne, które sprawiają wrażenie, że to my jesteśmy małymi czarodziejami i to my mamy wpływ na to, że kartki wirują. Książeczka jest przeznaczona jest dla dzieci w wieku od 5 do 7 lat. Pozwoli ona Waszym dzieciom rozwinąć swój zmysł kreatywności dając im jednocześnie wiele zabawy i radości. Polecam.1 thought on “Królik Iluzjonista i Festiwal Sztuk Magicznych”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.