• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie

Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie

Już dziś zaczynamy długi weekend i pewnie wielu z Was zastanawia się czym zająć dzieci przez te 4 dni. Jeżeli mieszkacie w okolicach Dolnego Śląska mogę polecić Wam miejsce idealne dla całej rodziny a mianowicie Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie. Odwiedziliśmy to miejsce drugi rok z rzędu, kilka dni temu. Dinopark otwarty jest w tygodniu od 10:00 do 18:00 natomiast w weekend od 10:00 do 19:00.

Ile to kosztuje 

Możemy kupić bilet: SILVER normalny cena 28 zł (od 12 lat do 65 lat) lub SILVER ulgowy cena 23 zł  (do 12 lat, powyżej 65 lat).  Dzieci do 1 metra wzrostu wchodzą gratis. Jeżeli chcemy aby nasze dzieci mogły korzystać ze wszystkich atrakcji możemy wykupić bilet GOLD za 38 zł (do 12 lat, powyżej 65 lat) lub GOLD junior za cenę 15 zł (dzieci poniżej 1 m wzrostu). Jeśli macie urodziny fajnym prezentem jest bilet urodzinowy GOLD za 1 zł (do 12 lat po okazaniu dokumentu potwierdzającego datę urodzin).

Bilet SILVER to zwiedzanie ścieżki edukacyjnej z dinozaurami, galeria iluzji, zwiedzanie wioski indiańskiej, place zabaw, piaskownica ze szkieletem T-rexa, proce, boule, nordic walking, mega gry planszowe, płukanie złota, kino 6d (1 wejście)

Bilet GOLD to ścieżka edukacyjna z dinozaurami, galeria iluzji, zwiedzanie wioski indiańskiej, place zabaw, piaskownice ze szkieletem T-rexa, proce, boule, nordic walking, mega gry planszowe, płukanie złota, kino 6d (1 wejście) + atrakcje bez limitu czasu: kolejka Flinstonów, park linowy, dmuchańce

W tym roku zaserwowaliśmy dzieciom bilety Gold i przez cały dzień korzystały ze wszystkich atrakcji (z niektórych częściej z innych mniej).

Dinopark i Fantasiapark to miejsce w którym rodzice mogą trochę odpocząć. Starsze dzieci korzystają z parku linowego a w tym samym czasie młodsze mogą bawić się na placu zabaw. Zamki dmuchane, pociąg, ogromna piaskownica czy wioska indiańska to tylko część atrakcji.

Podobało nam się bardzo kino 6D gdzie podczas seansu fotele poruszały się dość mocno, z ekranu chlapała woda i leciała para. Wrażenie ciekawe i oczywiście za krótkie.

W Dinoparku najważniejsze są oczywiście dinozaury, których znajdziemy tak wiele. Zaczynamy zwiedzanie od oglądania najmniejszych okazów a kończymy przy tych kolosalnych. Sami zobaczcie jak wiele atrakcji można zobaczyć w tym idealnym dla rodziny miejcu. My wracamy tam ponownie za rok.

13 thoughts on “Park Dinozaurów w Szklarskiej Porębie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.