• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Kreatywnik Dolnośląski

Kreatywnik Dolnośląski


Za dwa dni kolejna sobota i ponownie będziemy zastanawiać się gdzie zabrać nasze dzieci na weekend. Staramy się oderwać w te dwa wolne dni od pracy i najczęściej wyruszamy na małe wycieczki w okolicach naszego miasta. 

Dolny Śląsk dla Uli

Kilka miesięcy temu otrzymałam w prezencie wspaniały przewodnik po miastach Dolnego Śląska. Monika to mama prowadząca blog  Dolny Śląsk dla Uli. Autorka bloga odkrywa podczas wycieczek z córeczką Ulą, zakątki tego pięknego regionu kraju i dzieli się swoimi przemyśleniami na swojej stronie. 

Na blogu możecie pobrać Kreatywnik Dolnośląski i Kreatywnik Wrocławki. Przyznam, że gdy otrzymała te dwa przewodniki byłam bardzo zadowolona. Mają one formę mapy na której zaznaczone są docelowe miejsca do zwiedzania. 

Wiosna na Dolnym Śląsku

I właśnie na podstawie Kreatywnika Dolnośląskiego mamy zamiar w tym roku zacząć aktywną wiosnę. Na pierwszy cel wycieczki ustaliliśmy sobie zamek Grodziec w okolicach Legnicy. 

Jeżeli jeszcze nie widzieliście bloga Dolny Śląsk dla Uli to gorąco zapraszam. Ja zaglądam tam zawsze kiedy chcę pozwiedzać coś ciekawego w mojej ololicy.

A jeżeli jesteście blogerami z Dolnego Śląska zapraszam Was do dołączenia do nowo tworzonej grupy na której będziemy dzielić się wydarzeniami z naszych okolic.

Blogerzy z Dolnego Śląska

 

źródło zdjęcia w nagłówku posta: http://dolnyslaskdlauli.blogspot.com/

22 thoughts on “Kreatywnik Dolnośląski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.