• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Nocleg w górach idealny dla rodziny

Nocleg w górach idealny dla rodziny

Czasami w życiu są takie chwile że trzeba rzucić wszystko, spakować manatki i uciec gdzieś daleko. Kilka ciężkich miesięcy w pracy, przeziębienia dzieci oraz ogólne przesilenie zimowo –  wiosenne sprawiło że wyjechalismy na trzy dni w góry. Uwielbiamy Karkonosze więc tym razem odwiedziliśmy Szklarską Porębę.

Nocleg rezerwowalismy pierwszy raz przez stronę booking com i trafilismy na cudowne miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Jeżeli wybieracie się w góry i macie tak jak my bardzo rozbrykane maluchy Willa Asia będzie dla Was miejscem gdzie odpoczniecie a dzieci będą miały wiele miejsca do zabawy.

Do dyspozycji mielismy dwa pokoje, kuchnię i łazienkę. Często zdarza się wynająć pokoje w pensjonatach i pomimo zapewnień na stronach internetowych na miejscu zastajemy niezbyt czyste i nie tak fajne miejsce jak pokazują na zdjęciach. Udało nam się trafić na apartament nowy i idealnie wyposażony. Do dyspozycji mieliśmy wszelkie możliwe sprzęty kuchenne łącznie z mikrofalówką, ekspresem do kawy, patelniami a nawet kieliszkami do różnego rodzaju trunków. W łazience czekały na nas czyste ręczniki, mydełka do kąpieli a nawet suszarka do włosów.

Apartament składał się z dwóch pokoi, jednego z łożkiem sypialnianym a drugiego z dwoma łóżkami idealnymi dla dzieci. Do tego w kuchni znajdowała się kolejna wersalka na wypadek jakby ktoś nie miał ochoty dzielić wielkiego łoża z drugą połówką 🙂 W każdym pomieszczeniu znajdowały się telewizory łącznie trzy sztuki co może być pomocne gdy dzieci kłócą się o bajki.

Najbardziej jednak przypadło nam do gustu podwórko. Na dworze znajdował się pięknie wybudowany grill, domek do zabaw dla dzieci oraz dla rodziców sala zabaw a w niej lotki, piłkarzyki, cymbergaj, kominek i bar.  Aż żałowaliśmy, że nie było czasu aby skorzystać z grilla. Natomiast sala zabaw to strzał w dziesiątkę. Byliśmy w górach z przyjaciółmi i gdy dzieci poszły spać mamy oddelegowały tatusiów do sali a same mogły w spokoju poplotkować w pokoju.

 

Mogę Wam gorąco polecić to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Zapomniałam dodać, że do dyspozycji rodziców jest również wiele gier dla dzieci czy książek do czytania. Gdy wychodzimy przed dom ukazują nam się Karkonosze w całej swojej okazałości. Cena za apartament to niecałe 30 zł za osobę za dobę czyli rodzina taka jak nasza zapłaciła jedynie 320 zł.

Zdjęcia udostępnione w poście pochodzą ze strony http://willaasia.com.pl/

15 thoughts on “Nocleg w górach idealny dla rodziny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.