• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Sylwester z dziećmi

Sylwester z dziećmi

Gdy na świat przychodzi Twoje dziecko, od pierwszych chwil wiesz, że wszystko będzie wyglądało inaczej. Maluch wywraca codzienność do góry nogami a Ty musisz zmienić swoje podejście do niektórych spraw.

Powoli doceniasz chwilę tylko dla siebie i nie dziwisz się gdy o 21 godzinie siedzisz na kanapie przed tv i szukasz nowych serialów na Netflixie. Niestety trzeba zapomnieć o imprezach do białego rana i zabawach po nocach. Na szczęście nasz organizm zmienia szybko tryb na “masz dziecko” i nawet gdy gdzieś wyjdziesz to już o 23 w nocy chcesz iść do domu.

Sylwestrowa noc to jeden z tych wieczorów gdzie najbardziej czujesz zmianę. Gdy nie masz z kim zostawić dzieci, pozostaje Ci siedzenie w domu i oglądanie sylwestra we Wrocławiu czy Warszawie.

Ma to swoje duże plusy. Po pierwsze nie musisz tracić pieniędzy na bal sylwestrowy i piękną kreację czyli jesteś jakiś tysiąc złotych do przodu. Możesz nałożyć wygodne dresy i powygłupiać się z dziećmi na dywanie. Maluchy będą miały ogromną frajdę, gdy ozdobisz pokój balonami, serpentynami czy innymi dekoracjami. Do tego chrupki, paluszki i oczywiście szampan Piccolo, dopełnią nastrój tej magicznej nocy.

Nowy Rok będzie dla Ciebie świeży i pogodny a co najważniejsze, pierwsza rzecz jaką zobaczysz w tym dniu, to uśmiechnięte buźki swoich dzieci, które wskoczą o poranku do Twojego łóżka. Chyba nie ma nic wspanialszego.

Szczęśliwego Nowego Roku !!!

Tags :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.