• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Prezent dla męża

Prezent dla męża

Gdy nadchodzi świąteczne szaleństwo większość z mężczyzn delikatnie usuwa się na bok i cały prezentowy szał pozostawia kobietom. Najwięcej prezentów dostają dzieci bo taki ich przywilej a rodzice często zapominają w tej gorączce o czymś fajnym dla siebie. W większości rodzin żona dostaje jakąś książkę czy perfumy a mąż zadowala się koszulą, swetrem czy krawatem. Nuda jak cholera. 

Nie lubię kupować prezentów dla faceta bo zawsze mam problem co mu wybrać. W tym roku zapytałam męża co chciałby dostać pod choinkę. Trochę go poniosło i raczej jego lista pozostanie w sferze marzeń. Ale uświadomił mi, że mężczyźni wcale nie chcą kolejnych skarpetek czy sweterków i mają takie same marzenia jak my kobiety gdy śni nam się pierścionek z brylantem pod choinką 🙂 

Sony PlayStation 4 PACO RABANNE 1 MILLION

Multitool Leatherman Tread Metric 

Samsung Gear S3 frontier

Monopoly Dragon Ball Z

Każdy mężczyzna jest inny. Jedni nie zwracają uwagi na prezenty i przyjmują wszystko co dostają, inni wolą praktyczne prezenty, które można wykorzystać przez cały rok. Gdy chcemy trafić w odpowiedni podarek najlepiej podpytajmy męża na co ma ochotę. Gdy stwierdzi, że na nic, podpytajmy jego kumpla może przy nim wspominał o czymś fajnym.Uwierzcie mi, że dla faceta najgorsze prezenty to kolejne majtki, kosmetyki, paski czy krawaty. Mężczyźni są pasjonatami gadżetów i tak jak my kobiety również chcą dostać coś co ucieszy ich oko i czym będą mogli pochwalić się przy piwku z kolegami.

Jeżeli faktycznie masz już dość kupowania kolejnych skarpetek po prostu zapytaj.

A Wy w jaki sposób wybieracie prezenty dla mężczyzny ? Robicie niespodziankę, pytacie się co chce dostać czy może dajecie mu wolną rękę i niech kupuje to na co ma ochotę ?

17 thoughts on “Prezent dla męża

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.