• Rodzice i Dzieci Blog
  • kathleen.weles@gmail.com
Normalni inaczej

Normalni inaczej

Jeżeli chcesz przypomnieć sobie jak to jest być nastolatkiem, książka “Normalni Inaczej” Tammy Robinson jest idealna dla Ciebie. Maddy to prawie dwudziestoletnia dziewczyna, która pracuje w sklepie fotograficznym. Jej życie nie jest zbyt rozrywkowe, ponieważ skupia się głównie na pomocy matce przy chorej na autyzm siostrze. Maddy nie ma wielu marzeń chociaż zawsze chciała rozwijać swoje umiejętności fotograficzne. Pewnego dnia poznaje Alberta i jej życie nabiera barw.

Chłopak również nie ma lekkiego życia. Mieszka z matką i ojcem, który non stop ma do niego pretensje. Pracuje w stadninie koni a każdy grosz odkłada aby w końcu wynająć mieszkanie i uciec od rodziny. Poznanie Maddy wywraca jego życie do góry nogami.

Książka Tammy Robinson jest idealna zarówno dla nastolatek jak i dorosłych. Osobiście podoba mi się w niej prosty język i podział rozdziałów z perspektywy zarówno Maddy jak i Alberta. Gdy czytamy o sercowych uniesieniach tej dwójki, wracamy myślami do swoich nastoletnich przeżyć i pierwszych miłości.

Powieść jest dobrą rozrywką na letnie wieczory przy dobrym kubku czekolady. Zakończenie może Was trochę zaskoczyć ale z pewnością jest to pozycja godna polecenia.

Post powstał przy współpracy z wydawnictwem IUVI. 

6 thoughts on “Normalni inaczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.